Domiwiedza.pl
sprzedam dom Dursztyn Pod Skałką
sprzedam dom Dursztyn Pod Skałką
Dom o powierzchni ok. 200 m2. Jest wykonany ręcznie z bali drewnianych, kryty gontem. Wnętrze utrzymane jest w stylu góralskim i wykonane przez miejscowych stolarzy. Bardzo zadbane. Na poziomie wejścia znajduje się mały pokój oraz salon wypoczynkowy z kominkiem, dużym stołem, kuchnią węglową z piecem do pieczenia chleba i wyjściem na duży taras. Jest tu także nowoczesny aneks kuchenny i osobna wąska jadalnia. Z tarasu rozciąga się widok na panoramę Tatr. Łazienka na tym poziomie wyposażona jest w prysznic. Na piętrze znajdują się 2 pokoje dwuosobowe, wc oraz wspólna część wypoczynkowa, a także apartament z osobną łazienką z wanną i balkonem. Na poddaszu są 2 małe pokoje dwuosobowe oraz wc z umywalką. Parter (przyziemie) mieści między innymi część gospodarczą, toaletę, prysznic i saunę. Na tym poziomie znajduje się też mniejszy salon z barem i wyjściem na działkę. Dom jest przystosowany do całorocznego pobytu. Ma nowoczesne ogrzewanie olejowe oraz ogrzewanie elektryczne (odłączone). Zainstalowany jest alarm antywłamaniowy. Dom był przez właściciela wykorzystywany jako wypoczynkowy, nigdy nie był zamieszkany na stałe. Jego dużą zaletą, poza przyjazną atmosferą i zapachem drewna wewnątrz, jest położenie w malowniczym miejscu, na stoku Czerwonej Skałki, na skraju Dursztynu. Z okna rozciąga się widok na łąki i pola oraz panoramę Tatr. Dom jest oddalony od najbliższego sklepu i kościoła o ok. 0,4 km. Dursztyn to spokojna wieś na Spiszu, na wysokości 710-740 m n.p.m. Usytuowana jest między wapiennymi grzbietami: Dziurawą Skałą, Jurgowską Górą, Kozakową Skałą oraz zachodnimi stokami góry Żor porośniętej lasami świerkowymi i osłaniającej wieś od wiatrów północnych. Od wschodu, nad Dursztynem, wznosi się Czarna Góra, u stóp której leży hala wypasowa. Od południa wzniesienia są znacznie łagodniejsze, zajęte pod pola uprawne i łąki. Mimo położenia na końcu cywilizacji, łatwo dostępne są znane regiony narciarskie: Czorsztyn Ski 8 km, Białka Tatrzańska 12 km, Bukowina Tatrzańska 17 km. Obiekt położony jest ok 7-8 km od Zalewu Czorsztyńskiego (przystań, możliwość uprawniania sportów wodnych). W bezpośrednim zasięgu są liczne trasy do pieszych oraz rowerowych wędrówek. Po wejściu na Skałkę, u stóp której znajduje się dom, rozciąga się przepiękny krajobraz, z jednej strony na Tatry, z drugiej na Jezioro Czorsztyńskie, widoczne jak na dłoni. W Dursztynie znajdują się: Kościół pod wezwaniem Świętego Jana Chrzciciela, Klasztor Ojców Reformatów pod wezwaniem Świętego Salwatora z Horty i dom zakonny Sióstr Niepokalanek (po sąsiedzku). W budynku na Duninówce istnieje ośrodek Ruchu Oazowego Światło - Życie. Telefon: PL +48 510 080 200 Oferta dodana do 100 portali z wykorzystaniem serwisu 40za40.pl.  
Sprzedam dom
SKU
U8054
in_stock
599 000.00
PLN
1
4.3 5
product https://www.dombezagenta.pl//ogloszenie/U8054/sprzedam/dom/malopolskie/dursztyn/pod/skalka sprzedam dom Dursztyn Pod Skałką Dimiwiedza.pl Sprzedam dom sprzedam dom Dursztyn Pod Skałką 4.3

Sprzedam dom

Dursztyn, ul. Pod Skałką
475 m2 | 220 m2 | 2 722,72 zł/m2 | 1 261,05 zł/m2 | 7 pokoi
599 000 zł

Numer referencyjny: U8054

porada prawna, pokój, mieszkania sprzedaż warszawa, wynajem mieszkań warszawa bezpośrednio, nieruchomości, mieszkania do wynajęcia gdańsk, domy na sprzedaż, domy sprzedaż, mieszkania do wynajęcia wrocław, dom sprzedaż Poleć znajomemu
MAPA
dombezagenta.pl
Osoba kontaktowa dom na sprzedaż, mieszkania na sprzedaż warszawa, domy na sprzedaż, nieruchomości bezpośrednio, home staging, mieszkania do wynajęcia warszawa, mieszkania, porada prawna NAPISZ WIADOMOŚĆ
Data odświeżenia22 lip 2017, 13:00:08
Dbamy, aby nasza baza zawierała tylko oferty bezpośrednie.
Jeśli znajdziesz ogłoszenie pośrednika - poinformuj nas!
WojewództwoMałopolskieGmina/DzielnicaDursztyn
MiejscowośćDursztynUlicaul. Pod Skałką
BalkonbrakTyp domuwolnostojący
Liczba pięter3Powierzchnia budynku220 m2
Powierzchnia działki475 m2Windabrak
WC / łazienka / pomieszczenie socjalnejestRodzaj drogi dojazdowejutwardzona
Uzbrojenie działkiprąd
gaz ziemny
ZagospodarowanieTak
Pomieszczenia przynależneGaraż
Dom o powierzchni ok. 200 m2. Jest wykonany ręcznie z bali drewnianych, kryty gontem. Wnętrze utrzymane jest w stylu góralskim i wykonane przez miejscowych stolarzy. Bardzo zadbane.
Na poziomie wejścia znajduje się mały pokój oraz salon wypoczynkowy z kominkiem, dużym stołem, kuchnią węglową z piecem do pieczenia chleba i wyjściem na duży taras. Jest tu także nowoczesny aneks kuchenny i osobna wąska jadalnia. Z tarasu rozciąga się widok na panoramę Tatr. Łazienka na tym poziomie wyposażona jest w prysznic.
Na piętrze znajdują się 2 pokoje dwuosobowe, wc oraz wspólna część wypoczynkowa, a także apartament z osobną łazienką z wanną i balkonem.
Na poddaszu są 2 małe pokoje dwuosobowe oraz wc z umywalką.
Parter (przyziemie) mieści między innymi część gospodarczą, toaletę, prysznic i saunę. Na tym poziomie znajduje się też mniejszy salon z barem i wyjściem na działkę.
Dom jest przystosowany do całorocznego pobytu. Ma nowoczesne ogrzewanie olejowe oraz ogrzewanie elektryczne (odłączone). Zainstalowany jest alarm antywłamaniowy.
Dom był przez właściciela wykorzystywany jako wypoczynkowy, nigdy nie był zamieszkany na stałe.
Jego dużą zaletą, poza przyjazną atmosferą i zapachem drewna wewnątrz, jest położenie w malowniczym miejscu, na stoku Czerwonej Skałki, na skraju Dursztynu. Z okna rozciąga się widok na łąki i pola oraz panoramę Tatr. Dom jest oddalony od najbliższego sklepu i kościoła o ok. 0,4 km.

Dursztyn to spokojna wieś na Spiszu, na wysokości 710-740 m n.p.m. Usytuowana jest między wapiennymi grzbietami: Dziurawą Skałą, Jurgowską Górą, Kozakową Skałą oraz zachodnimi stokami góry Żor porośniętej lasami świerkowymi i osłaniającej wieś od wiatrów północnych. Od wschodu, nad Dursztynem, wznosi się Czarna Góra, u stóp której leży hala wypasowa. Od południa wzniesienia są znacznie łagodniejsze, zajęte pod pola uprawne i łąki.
Mimo położenia na końcu cywilizacji, łatwo dostępne są znane regiony narciarskie: Czorsztyn Ski 8 km, Białka Tatrzańska 12 km, Bukowina Tatrzańska 17 km. Obiekt położony jest ok 7-8 km od Zalewu Czorsztyńskiego (przystań, możliwość uprawniania sportów wodnych). W bezpośrednim zasięgu są liczne trasy do pieszych oraz rowerowych wędrówek.
Po wejściu na Skałkę, u stóp której znajduje się dom, rozciąga się przepiękny krajobraz, z jednej strony na Tatry, z drugiej na Jezioro Czorsztyńskie, widoczne jak na dłoni.
W Dursztynie znajdują się: Kościół pod wezwaniem Świętego Jana Chrzciciela, Klasztor Ojców Reformatów pod wezwaniem Świętego Salwatora z Horty i dom zakonny Sióstr Niepokalanek (po sąsiedzku). W budynku na Duninówce istnieje ośrodek Ruchu Oazowego Światło - Życie.
Telefon: PL +48 510 080 200
Oferta dodana do 100 portali z wykorzystaniem serwisu 40za40.pl.

 
Brak podobnych ogłoszeń w okolicy

Najnowsze ogłoszenia

wynajmę mieszkanie Warszawa
sprzedam mieszkanie Warszawa, ul. Zygmunta Krasińskiego
wynajmę lokal Warszawa
sprzedam dom Stare Baraki
sprzedam lokal Wisła
sprzedam dom Purda
Narzędzia niezbędne Kupującemu
Śledź nas na:
strona Facebook kanał RSS kanał YouTube strona Google+
Copyright © 2017 www.dombezagenta.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja