Domiwiedza.pl
wynajmę mieszkanie Warszawa Śródmieście Aleja 3 Maja
wynajmę mieszkanie Warszawa Śródmieście Aleja 3 Maja
BEZPOŚREDNIO , BIURO – MIESZKANIE 76,8 m2 ,położone obok Mostu Poniatowskiego, na Powiślu, Al. 3 Maja , w nowej kamienicy z własnym, ładnym podwórkiem, zadbanej klatce schodowej, w nowym budynku. Świetna komunikacja. Obok ośrodek sportowy SOLEC, Wisła i promenada, a blisko Stare Miasto, Muzeum Narodowe, Biblioteka Uniwersytecka, szkoły , szpitale, a co ważne w bezpośredniej bliskości parku , ciszy , zieleni. Blisko jest także Sejm i Plac 3 Krzyży ( ok. 7-10 min ). Możliwości parkowania ( ryczałt roczny ) pozostają po obu stronach mostu i w sąsiednich uliczkach po wynajęciu biura-mieszkania. Pod mostem dostępny dodatkowo parking strzeżony. Kamienica z alarmem, kamerami. . BIURO -MIESZKSNIE NIEPOWTARZALNA LOKALIZACJA w kamienicy nowej , na piętrze 3/4, umeblowane, składa się z niezależnych 3 pokoi ( ok. 10m2, 15m2, 18m2 i 4go ( ok. 22m2 ) jako salonu połączonego z kuchnią ( ok. 12 m2 ) ,. Jest duża łazienka z WC , natryskiem , wanną , umywalką , oknem i odrębnie duże WC z pralka suszarką i szafkami . Mieszkanie okablowane dla 10 komputerów, z telewizją kablową , internetem. MIeszkanie ciche , chronione przez wysokie kamienice od mostu, z własnym podwórekiem , ławeczkami , poświetloną przestrzenią zieloną , z ochroną dla aut parkujących na terenie dojazdowym, cukiernia i bardzo zadbaną małą restauracją - polecam. Blisko stadion widoczny świetnie z mostu tak jak panorama Wisły i Pragi, blisko na Wisłą możliwość przejazdu rowerami bezkolizyjnie , ogródki z muzyką wieczorem od maja do póżnej jesieni, blisko Muzeum Wojska Polskiego , rondo de Gaulle - Palmy , Nowy świat i spacerkiem 10 min stare Miasto , multimedialne spektakle z fontannami, wczesniej Biblioteka UW, Centrum Kopernik, park z syrenką warszawską , a z drugiej strony idąc pieszo ok 8 min mamy Sejm, Kancelaria Prezydenta , Sharaton, Agricolę park, Stadion Legii , Kanał Piaseczyński z kawiarenkami , pałacem Ujazdowskim i innymi atrakcjami. Nad Wisłą czynne Wawskie Towarzytwo Kajakarskie. Mieszkanie czyste od 15.07.2017 r. Wyposażenie do uzgodnienia. Może być używane jako mieszkanie i jako biuro. Cena wynajmu 4600 zł miesięcznie, do uzgodnienia . ( zdjęcia poglądowe ,przed remontem) ZAPRASZAM. kom 501 196 196 . Telefon: PL +48 501 196 196 Oferta dodana do 100 portali z wykorzystaniem serwisu 40za40.pl.  
Wynajmę mieszkanie
SKU
A0854
in_stock
4 600.00
PLN
1
4.9 31
product https://www.dombezagenta.pl//ogloszenie/A0854/wynajme/mieszkanie/mazowieckie/warszawa/srodmiescie/aleja/3/maja wynajmę mieszkanie Warszawa Śródmieście Aleja 3 Maja Dimiwiedza.pl Wynajmę mieszkanie wynajmę mieszkanie Warszawa Śródmieście Aleja 3 Maja 4.9

Wynajmę mieszkanie

Warszawa, ul. Aleja 3 Maja
77 m2 | 59,74 zł/m2 | 4 pokoje
4 600 zł/msc

Numer referencyjny: A0854

porada prawna, pokój, mieszkania sprzedaż warszawa, wynajem mieszkań warszawa bezpośrednio, nieruchomości, mieszkania do wynajęcia gdańsk, domy na sprzedaż, domy sprzedaż, mieszkania do wynajęcia wrocław, dom sprzedaż Poleć znajomemu
MAPA
dombezagenta.pl
Osoba kontaktowa dom na sprzedaż, mieszkania na sprzedaż warszawa, domy na sprzedaż, nieruchomości bezpośrednio, home staging, mieszkania do wynajęcia warszawa, mieszkania, porada prawna NAPISZ WIADOMOŚĆ
Data odświeżenia16 lip 2017, 12:30:10
Dbamy, aby nasza baza zawierała tylko oferty bezpośrednie.
Jeśli znajdziesz ogłoszenie pośrednika - poinformuj nas!
WojewództwoMazowieckieGmina/DzielnicaWarszawa
MiejscowośćŚródmieścieUlicaul. Aleja 3 Maja
Piętro3Liczba pięter4
Powierzchnia77 m2Windabrak
WC / łazienka / pomieszczenie socjalnejestUzbrojenie działkigaz ziemny
ZagospodarowanieTakPomieszczenia przynależneGaraż
Piwnica
Rok wybudowania2002
BEZPOŚREDNIO , BIURO – MIESZKANIE 76,8 m2 ,położone obok Mostu Poniatowskiego, na Powiślu, Al. 3 Maja , w nowej kamienicy z własnym, ładnym podwórkiem, zadbanej klatce schodowej, w nowym budynku. Świetna komunikacja. Obok ośrodek sportowy SOLEC, Wisła i promenada, a blisko Stare Miasto, Muzeum Narodowe, Biblioteka Uniwersytecka, szkoły , szpitale, a co ważne w bezpośredniej bliskości parku , ciszy , zieleni. Blisko jest także Sejm i Plac 3 Krzyży ( ok. 7-10 min ).
Możliwości parkowania ( ryczałt roczny ) pozostają po obu stronach mostu i w sąsiednich uliczkach po wynajęciu biura-mieszkania. Pod mostem dostępny dodatkowo parking strzeżony. Kamienica z alarmem, kamerami. .

BIURO -MIESZKSNIE NIEPOWTARZALNA LOKALIZACJA w kamienicy nowej , na piętrze 3/4, umeblowane, składa się z niezależnych 3 pokoi ( ok. 10m2, 15m2, 18m2 i 4go ( ok. 22m2 ) jako salonu połączonego z kuchnią ( ok. 12 m2 ) ,. Jest duża łazienka z WC , natryskiem , wanną , umywalką , oknem i odrębnie duże WC z pralka suszarką i szafkami . Mieszkanie okablowane dla 10 komputerów, z telewizją kablową , internetem.
MIeszkanie ciche , chronione przez wysokie kamienice od mostu, z własnym podwórekiem , ławeczkami , poświetloną przestrzenią zieloną , z ochroną dla aut parkujących na terenie dojazdowym, cukiernia i bardzo zadbaną małą restauracją - polecam. Blisko stadion widoczny świetnie z mostu tak jak panorama Wisły i Pragi, blisko na Wisłą możliwość przejazdu rowerami bezkolizyjnie , ogródki z muzyką wieczorem od maja do póżnej jesieni, blisko Muzeum Wojska Polskiego , rondo de Gaulle - Palmy , Nowy świat i spacerkiem 10 min stare Miasto , multimedialne spektakle z fontannami, wczesniej Biblioteka UW, Centrum Kopernik, park z syrenką warszawską , a z drugiej strony idąc pieszo ok 8 min mamy Sejm, Kancelaria Prezydenta , Sharaton, Agricolę park, Stadion Legii , Kanał Piaseczyński z kawiarenkami , pałacem Ujazdowskim i innymi atrakcjami. Nad Wisłą czynne Wawskie Towarzytwo Kajakarskie.
Mieszkanie czyste od 15.07.2017 r. Wyposażenie do uzgodnienia. Może być używane jako mieszkanie i jako biuro. Cena wynajmu 4600 zł miesięcznie, do uzgodnienia .
( zdjęcia poglądowe ,przed remontem) ZAPRASZAM. kom 501 196 196 .

Telefon: PL +48 501 196 196
Oferta dodana do 100 portali z wykorzystaniem serwisu 40za40.pl.

 
Ogłoszenia z okolicy
wynajmę mieszkanie Warszawa, Bemowo, ul. Kazimierza Wyki

Najnowsze ogłoszenia

wynajmę mieszkanie Warszawa
sprzedam mieszkanie Warszawa, ul. Zygmunta Krasińskiego
wynajmę lokal Warszawa
sprzedam dom Stare Baraki
sprzedam lokal Wisła
sprzedam dom Purda
Narzędzia niezbędne Kupującemu
Śledź nas na:
strona Facebook kanał RSS kanał YouTube strona Google+
Copyright © 2017 www.dombezagenta.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja